user_mobilelogo

Hier kun je de uitslagen van de veldwedstrijden van de NVHSH 'Vizsla' teruglezen.

De uitslagen van de overige Nederlandse veldwerkwedstrijden vind je op de site van ORWEJA

 

Topprestatie!

Op 7 oktober 2021 heeft Vörös Vadász Loke (Guus) van Ruben Groenendijk een 1 U met CACT in Kloosterzande gelopen. Dit is de eerste keer dat dit resultaat is behaald door een Vizsla in Nederland! Ruben en Guus gefeliciteerd en heel veel succes en hopelijk nog meer mooie resultaten in de toekomst.

 

Overzicht van de resultaten behaald in de wedstrijden die de Nederlandse Vereniging van Hongaarse Staande Honden 'Vizsla' heeft georganiseerd in het najaar van 2021:

Open klasse 14 september 2021 in De Heen

1 G Abby, Vizsla Korthaar van Tom Kiewiet

Jeugd 14 september 2021 in De Heen

1 U Pax du pas des Cabanelles (Pax), Duitse staande Hond (korthaar) van David Luteijn

2 ZG Quodijin’s Brandt, Vizsla draadhaar van Erna Gunderson

Jeugd 18 september 2021 in Willemstad

1 ZG Langs De Kreek Harley, Duitse staande Hond draadhaar van Ineke de Ligt

2 ZG Quodijin’s Brandt, Vizsla draadhaar van Erna Gunderson

Open klasse 8 oktober 2021 in De Heen

Geen kwalificaties

Helaas hebben we door COVID in het voorjaar van 2021 geen wedstrijden kunnen houden.

 

Overzicht resultaten veldwerk algemeen najaar 2021

In het najaar 2021 hebben onze Vizsla’s, zowel draadhaar als korthaar, fantastische resultaten behaald op de veldwerkwedstrijden en hiermee had één Vizsla’s zich gekwalificeerd voor de wedstrijd om de Pieter Rooiakkers trofee. Helaas zonder resultaat.

14 september 2021

Quodijin's Brandt 2 ZG Vizsla Draadhaar voorjager Erna Gunderson

Abby 1 G Vizsla Korthaar voorjager Tom Kiewiet

15 september 2021

Quodijin's Brandt 2 ZG Vizsla Draadhaar voorjager Erna Gunderson

18 september 2021

Quodijin's Brandt 2 ZG Vizsla Draadhaar voorjager Erna Gunderson

24 september 2021

Kyrago’s Eden EV Vizsla Korthaar voorjager Sylvia Kiewiet

Quodijin's Brandt 3 ZG Vizsla Draadhaar voorjager Erna Gunderson

25 september 2021

Kyrago's Dangereux 2 G Vizsla Korthaar voorjager Janet Bakker

7 oktober 2021

Vörös Vadász Loke (Guus) 1 U CACT Vizsla Korthaar voorjager Ruben Groenendijk

Abby 1 ZG Vizsla Korthaar voorjager Tom Kiewiet

Jeugd 21 september 2020

geen kwalificaties

Open Klasse 17 september 2020

CQN: Mylo (Duitse Staande Draadhaar) van Iwan Hoefnagels

Jeugd 14 september 2020

Eervolle Vermelding: Zoldmali Popey (Vizsla Korthaar) van Nancy Dens

Eervolle Vermelding: Langs de Kreek Gitan (Duitse Staande Draadhaar) van Sonja Begheyn

Eervolle Vermelding: Jasmine van de Stroomdrift (Duitse Staande Korthaar) van Nicole Aarts

Eervolle Vermelding: Pax du Pas des Cabanelles (Duitse Staande Korthaar) van David Luteyn

BVT Geslaagden 22 augustus 2020

Bart van de Tielerwaard (Engelse Setter)

Bert v.d. Tielerwaard (Engelse Setter)

Bieck van de Bossehoeve (Duitse Staande Langhaar)

Rumble Jax van de Tichelhoeve (Weimaraner Korthaar)

Xsanne van de Vlasroot (Cesky Fousek)

Jessie, Weimcorner Sweetest Thing (Weimaraner Korthaar)

Sprint van 't Exelseveld (Grote Münsterländer)

Open Klasse 2 oktober 2019

1e Goed: Szervusz Delta (Ziggy) (Vizsla Korthaar) van Monique van Rozendaal

Jeugd 2 oktober 2019

1e Uitmuntend: Fabio (Duitse Staande Langhaar) van Erik Bravenboer

Jeugd 21 september 2019

1e Zeer Goed: Nervu Ruisseau de Betail (Epagneuil Breton) van Bart van Heynsbergen

2e Goed: Crimson Sky Purple Rain (Vizsla Korthaar) van Lies van Essen

Open Klasse 17 september 2019

1e Zeer Goed: Irr van het Rotherink (Morris) (-) van Cor Verweel

2e Goed: Abby (Vizsla Korthaar) van Sylvia Kiewiet

Eervolle Vermelding: Kyrago'sBayka (Vizsla Korthaar) van Tom Kiewiet

Jeugd 18 april 2019

1ste Zeer Goed: Szervusz Delta (Vizsla Korthaar) van Moniqie van Rozendaal

2de Zeer Goed: Annabel van het Tielerwaard van Milou Snel

3de Goed: Eleven-Vidam’s Megen van Lucia Bakker

Jeugd 13 april 2019

1e Zeer Goed: Csillan Casa de Canela (Vizsla Korthaar) van Janneke van de Ben

2e Goed: Crimson Sky's Hunter (Vizsla Korthaar) van Herman Obbink

3e Goed: Szervusz Delta (Vizsla Korthaar) van Monique van Rozendaal

Goed: Emily Free Jazz (Vizsla Korthaar) van Joke Nijhuis

Goed: Fabio (Duitse Staande Langhaar) van Erik Braveboer