Nederlandse Vereniging van Hongaarse Staande Honden

Vizsla

Bazil zoekt fijne plek

Online bezoekers

We hebben 333 gasten en één lid online

Judge(s) : Arxhoek Wout (Netherlands)
Shorthaired Vizsla

Result Class Dog Name Owner(s)
 BEST OF BREED Champion  Helvécia Vadász Flóra (6428) HU Váczi, Dorottya
BEST OF OPPOSITE SEX Open  Nemzet Kincse Tűzvarázsló (6358) HU Varga, Agnes
 CACIB Open  Nemzet Kincse Tűzvarázsló (6358) HU Varga, Agnes
 CACIB Champion  Helvécia Vadász Flóra (6428) HU Váczi, Dorottya
Reserve CACIB Working  Chase Danitty (6363) CZ Prasek, Dusan
Reserve CACIB Open  Tina Trading Freska (6419) RU SOLOVYKH, MARIA
 CAC Open  Nemzet Kincse Tűzvarázsló (6358) HU Varga, Agnes
 CAC Champion  Helvécia Vadász Flóra (6428) HU Váczi, Dorottya
Reserve CAC Working  Chase Danitty (6363) CZ Prasek, Dusan
Reserve CAC Open  Tina Trading Freska (6419) RU SOLOVYKH, MARIA
BEST Minor Puppy Minor Puppy  Rockstar Danitty (6391) CZ Svobodová, Lucie
BEST Puppy Puppy  Emily Free Jazz (6393) NL Nijhuis, Joke
BEST Junior Junior  Halston Real Qeen Ambravittoriya (6397) RU Жолик, Оксана
BEST Working Working  Chase Danitty (6363) CZ Prasek, Dusan
BEST Veteran Veteran  Pajkos (6387) BE Everaert, Yani
All Results By Class
# Qualification Result Class Dog Name Owner(s)
1 Very promising   Minor Puppy  Obor De L'oree Du Bois Fougieres (6341) HU Keseru, Eva
  Very good   Junior  Ambravittoriya Elai Snow (6342) RU YUSOV, MAKSIM
  Very good   Junior  Andronja's Five Guys For Jenesta (6343) GB Hope, Les
  Excellent   Junior  Andronja's Nine Carat For Kasprowy (6344) GB Cameron, Jean
  Excellent   Junior  Fenyőligeti Jeremi (6345) HU Szabo, Sandor Zsolt
3 Excellent   Junior  Hasz Ruda Szata (6346) RU Kovalevskaya, M.
2 Excellent   Junior  Helvécia Vadász Golf (6347) HU Váczi, Dorottya
  Absent   Junior  Nagyszorosi Vadász Cserkész (6348) HU Puskas, Krisztina
4 Excellent   Junior  Nemzet Kincse Orion (6349) GB Dorogi, Attila
1 Excellent   Junior  Shilla Line Euro (6350) PL Krupińska, Monika
2 Very good   Intermediate  Aldom Dark N'stormy (6351) GB Elliott, Laura
4 Very good   Intermediate  Dirk Von Mare Germanicum (6352) DE Schmidt, Birthe
1 Very good   Intermediate  Fenyőligeti Hunor (6353) HU Szabo, Sandor Zsolt
3 Very good   Intermediate  Ferrarious X-mas Locura (6354) IL Simkin, Dan
2 Excellent   Open  Beauty Of Fire Bernardo (6355) RU Быстрова, Вера
  Very good   Open  Feketicsi Vadasz Geniusz (6356) PL Nowacka, Alicja
3 Excellent   Open  Hudson Danitty (6357) CZ Valova, Katerina
1 Excellent BEST OF OPPOSITE SEX,  CACIB,  CAC Open  Nemzet Kincse Tűzvarázsló (6358) HU Varga, Agnes
4 Excellent   Open  Shilla Line Bentley (6359) GB Gloudeman, Angelica
  Very good   Open  Vadászpajtás Argos-hylaeus (6360) NL Bosch, Edwin
  Very good   Open  Vadászpajtás Ennigi-adad (6361) NL Byrne, Marjoleine
  Very good   Open  Vadászpajtás Narancs-rost'ák (6362) NL Eerelman, Otto
1 Excellent BEST Working, Reserve CACIB, Reserve CAC Working  Chase Danitty (6363) CZ Prasek, Dusan
4 Excellent   Working  Gas Vives Bohemia (6364) PL Krupińska, Monika
  Very good   Working  Hamar z Talchejow (6365) PL Orzechowska, Lilianna
2 Excellent   Working  Nemzet Kincse Sámán (6366) HU Varga, Agnes
  Very good   Working  Ramzis Mazas Brolis (6367) LT Sirmeniene, Irma
3 Excellent   Working  Utazo Szives (6368) PL Ciok, Blanka
3 Excellent   Champion  Aceweis Possum Magic At Risley (6369) IE Catherine, Kelly
  Excellent   Champion  Alexander (6370) IT Neri, Ferdinando
  Very good   Champion  Alfa Pogo Nash Lex (6371) BE Meermans, Ines
  Very good   Champion  Andronja's Stradale (6372) GB Morton, Milicevic, Burns, Amanda, Bronja,Paul
  Excellent   Champion  Arany Szìvem Calvin (6373) CH Baumann, Reto
2 Excellent   Champion  Araz (6374) NL Van Gils, Peter
  Very good   Champion  Artemidastars Tatenen-Zeus (6375) NL Kowalewski, Sebastian
1 Excellent   Champion  Ciboney Fagan At Shadymoore (6376) GB Golby, Amanda
  Excellent   Champion  Especial Of Skyrocket (6377) HU Payer, Frigyes
  Excellent   Champion  Fram Tajemství Karpat (6378) CZ Jasicek, Jan
  Excellent   Champion  Lembo Praut Tssigmond Beauty Of Fire (6379) RU Kovalevskaya, M.
  Very good   Champion  Malomkozi Haiko (6380) LT Sirmeniene, Irma
  Excellent   Champion  Ric Of Berzoras (6381) LT Larionova, Larija
  Absent   Champion  Tina Trading Paris (6382) RU Barannikova, Svetlana
4 Excellent   Champion  Toldin’s Treasure Of My Heart (6383) CZ Lacko, Martha
  Excellent   Champion  Vadaszpajtas Ninurta-hamish (6384) RU Юрченко, Елена
  Excellent   Champion  Varratos Arras (6385) NL Aagten, Daan
4 Excellent   Veteran  Adonis Vom Tenbusch (6386) DE Sandfort, Johanna
1 Excellent BEST Veteran Veteran  Pajkos (6387) BE Everaert, Yani
2 Excellent   Veteran  Vadászpajtás Aktis-alcé (6388) NL Breukel-snuverink, Rosanne
3 Excellent   Veteran  Vadászpajtás Charon-dorceus (6389) NL Berkenbosch, Sylvia
3 Very promising   Minor Puppy  Opium De L'oree Du Bois Fougieres (6390) FR DASSONNEVILLE, RENE
1 Very promising BEST Minor Puppy Minor Puppy  Rockstar Danitty (6391) CZ Svobodová, Lucie
2 Very promising   Minor Puppy  Shilla Line Fortuna (6392) RU Ilichev, D.o.
1 Very promising BEST Puppy Puppy  Emily Free Jazz (6393) NL Nijhuis, Joke
2 Very promising   Puppy  Vadászpajtás Aleut-akhlut (6394) NL De Brouwer, Rob
4 Excellent   Junior  Cloja Mazas Brolis (6395) LT Sirmeniene, Irma
3 Excellent   Junior  Firemist's Adore Me (6396) RU Leskova, Liudmila
1 Excellent BEST Junior Junior  Halston Real Qeen Ambravittoriya (6397) RU Жолик, Оксана
2 Excellent   Junior  Helvécia Vadász Gyömbér (6398) HU Váczi, Dorottya
  Very good   Junior  Ibiza Von Ferrarious (6399) IL Simkin, Dan
  Very good   Junior  Jatszik Csilla Mila (6400) NL Hunsel, R.A.
  Excellent   Junior  Magasparti Rutinos Chili (6401) IT vercellotti, aldo
  Very good   Junior  Nooah Magyar Tim (6402) PL Michalak, Lidia
  Very good   Junior  Petit Diamonds Stella (6403) DK Jensen, Kate
4 Excellent   Intermediate  Aldom Rose Fizz (6404) GB Price, Rebecca
  Very good   Intermediate  Beauty Of Fire Garmonia (6405) RU Kovalevskaya, M.
  Very good   Intermediate  Illusion Of Skyrocket "Kim" (6406) HU Bartus, Zoltan
2 Excellent   Intermediate  Madeleine Danitty (6407) CZ Svobodová, Lucie
  Absent   Intermediate  Prima Linda (6408) BY Ермоленко, Ольга
1 Excellent   Intermediate  Tiszatáji Vadász Fúria (6409) HU Szarka, Ferenc
  Excellent   Intermediate  Vadászpajtás Folkvangr-freya (6410) NL Scholtens, Mariska
  Very good   Intermediate  Valodi Yellow Rose Of Texas At Donurie (USA Imp) (6411) GB Mcdonald, Tracey
3 Excellent   Intermediate  VARSA z Tałchejów (6412) PL Spisak, Agnieszka i Dariusz
  Very good   Open  Betekints Őszike (6413) HU Keseru, Eva
  Excellent   Open  B'Ignis Brunensis Locura At Aldom (6414) GB Price, Rebecca
2 Excellent   Open  Goyi Berry (6415) PL Nowacka, Alicja
  Very good   Open  Marra Du Clos Du Dandy Udson (6416) FR Dassonneville, Chantal
3 Excellent   Open  Paloma Rey D' Celis (6417) AR Alonso De Celis, Sergio
  Very good   Open  Pretty Of Toy Town (6418) NL Rinner- de Jong, W.
1 Excellent Reserve CACIB, Reserve CAC Open  Tina Trading Freska (6419) RU SOLOVYKH, MARIA
4 Excellent   Open  Vadászpajtás Sthena-ederata (6420) NL Blauw, Gerard Jan
1 Excellent   Working  Anika Gritty Hunter (6421) CZ Herber, Jiří
2 Excellent   Working  FERA Ruda Szata (6422) PL Nowacka, Alicja
3 Excellent   Working  Qvistorf Kincsö (6423) DK Nimb, Marianne
4 Excellent   Champion  Blue Note Free Jazz (6424) RU Жолик, Оксана
  Excellent   Champion  Donuries Quantum Of Solace (6425) GB Mcdonald, Tracey
  Very good   Champion  Eloise Danitty (6426) CZ Svobodová, Lucie
3 Excellent   Champion  Exclusive Of Skyrocket (6427) HU Payer, Frigyes
1 Excellent  BEST OF BREED,  CACIB,  CAC Champion  Helvécia Vadász Flóra (6428) HU Váczi, Dorottya
2 Excellent   Champion  Honeybest Of Skyrocket "Julie" (6429) HU Bartus, Zoltan
  Very good   Champion  Houseofvizsla Bella Beliz (6430) DK Jensen, Kate
  Absent   Champion  Luszi Van De Achthoevenslag (6431) NL Beersen, Cees
  Absent   Champion  Risley Crazy About You (6432) IE Catherine, Kelly
  Absent   Champion  Shilla Line Beatrix (6433) RU Vecherkovskaya, Maria
2 Excellent   Veteran  Bédai Jáger Lina (6434) DE Szalontai, Tibor
1 Excellent   Veteran  Deva (6435) NL Kiewiet, Tom
Judge(s) : Arxhoek Wout (Netherlands)
Wirehaired Vizsla

Result Class Dog Name Owner(s)
 BEST OF BREED Junior  Sarga Amanda's Traum Von Feen (6326) CA Sagh, Anton Josef
BEST OF OPPOSITE SEX Junior  Zöldmáli Speedy (6315) RS Miczek, Zsofia
 CACIB Intermediate  Zöldmáli Serleg (6316) NL ten Have, J.H.G.
 CACIB Working  Zoldmali Karma (6334) RS Miczek, Zsofia
Reserve CACIB Open  Zoldmali Cetli (6319) CA Sagh, Anton Josef
Reserve CACIB Working  Quodijin's Gündi (6333) NL Hoorman, Yvette
 CAC Junior  Zöldmáli Speedy (6315) RS Miczek, Zsofia
 CAC Junior  Sarga Amanda's Traum Von Feen (6326) CA Sagh, Anton Josef
Reserve CAC Intermediate  Zöldmáli Serleg (6316) NL ten Have, J.H.G.
Reserve CAC Working  Zoldmali Karma (6334) RS Miczek, Zsofia
BEST Minor Puppy Minor Puppy  Zoldmali Rigo (6322) NL ten Have, J.H.G.
BEST Puppy Puppy  Funky Van Het Klein Profijt (6323) NL Spits, C
BEST Junior Junior  Sarga Amanda's Traum Von Feen (6326) CA Sagh, Anton Josef
BEST Working Working  Zoldmali Karma (6334) RS Miczek, Zsofia
BEST Veteran Veteran  Zoldmali Ubrez At Genlusa (6340) GB Wearing, Debby
All Results By Class
# Qualification Result Class Dog Name Owner(s)
  Absent   Puppy  Rock V.h. Klein Profijt (6312) DE Rehorst, Gabriele
3 Very good   Junior  Zoldmali Cedrus (6313) IT Scorza Massolo, Maurizio
2 Very good   Junior  Zoldmali Monda (6314) GB Sweeney, Joanne
1 Excellent BEST OF OPPOSITE SEX,  CAC Junior  Zöldmáli Speedy (6315) RS Miczek, Zsofia
1 Excellent  CACIB, Reserve CAC Intermediate  Zöldmáli Serleg (6316) NL ten Have, J.H.G.
2 Excellent   Intermediate  Zoldmali Tarlo (6317) GB Saint, Geoff
2 Very good   Open  Clapton Wh Rey D'celis (6318) AR Alonso De Celis, Sergio
1 Excellent Reserve CACIB Open  Zoldmali Cetli (6319) CA Sagh, Anton Josef
1 Excellent   Working  Zöldmáli Frakk (6320) NL ten Have, J.H.G.
1 Excellent   Champion  Zoldmali Eskimo (6321) NL Knobben, FA
1 Very promising BEST Minor Puppy Minor Puppy  Zoldmali Rigo (6322) NL ten Have, J.H.G.
1 Very promising BEST Puppy Puppy  Funky Van Het Klein Profijt (6323) NL Spits, C
4 Very good   Junior  DUKLA z Tałchejów (6324) PL Spisak, Agnieszka i Dariusz
3 Very good   Junior  Redrafi Galdessa (6325) GB Sweeney, Joanne
1 Excellent  BEST OF BREED, BEST Junior,  CAC Junior  Sarga Amanda's Traum Von Feen (6326) CA Sagh, Anton Josef
2 Excellent   Junior  Zoldmali Lecso (6327) RS Miczek, Zsofia
1 Excellent   Intermediate  Redrafi Ol Tukai (6328) GB Sweeney, Joanne
4 Very good   Open  Beike Regghe Valley (6329) NL Knobben, FA
1 Excellent   Open  CSARDA z Tałchejów (6330) PL Spisak, Agnieszka i Dariusz
3 Very good   Open  Csepregi-vadász Bóbita (6331) HU Verebély, Fanni
2 Excellent   Open  Zoldmali Duna At Genlusa (6332) GB Wearing, Debby
2 Excellent Reserve CACIB Working  Quodijin's Gündi (6333) NL Hoorman, Yvette
1 Excellent BEST Working,  CACIB, Reserve CAC Working  Zoldmali Karma (6334) RS Miczek, Zsofia
4 Very good   Champion  Alfa Pogo Our Tippi (6335) BE Van Der Vloedt, Kathleen
  Absent   Champion  Quodian's Glayva (6336) NL Van Essen, Lies
1 Excellent   Champion  Tangrams Mimosa (6337) FI Laitinen, Lea
2 Excellent   Champion  Zoldmali Anizs At Genlusa (6338) GB Wearing, Debby
3 Very good   Champion  Zoldmali Zokni (6339) RS Miczek, Zsofia
1 Excellent BEST Veteran Veteran  Zoldmali Ubrez At Genlusa (6340) GB Wearing, Debby